Alyss.cz - zabava pro vsechny ALYSS.cz - HIMYM - Jak jsem poznal vasi matku ALYSS.cz - Jiste pane ministre online ALYSS.cz Komiks - kreslen serily ALYSS.cz - Jiste pane premiere online ALYSS.cz - Ajtaci - the IT Crowd ALYSS.cz - cinsky horoskop ALYSS.cz - mal Sheldon online ALYSS.cz - Clarence online ALYSS.cz - SGA - Stargate: Atlantis - Hvezdn brana: Atlantida ALYSS.cz - Jmenuji se Earl - My name is Earl ALYSS.cz - origami, navody, galerie ALYSS.cz - M*A*S*H 4077 - online mash ALYSS.cz - TRON Uprising - online Tron HRY, ALYSS.cz - superhry online, 1001hry
Ajtaci - the IT Crowd - alyss.cz
     Menu
     Reklama
     Alyss.cz

ORFII Freediving - volné potapeni, apnea na ofrii.com
     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry Uloz si video Nahnoji.cz biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni Globální mediální server TetriSys
Postavy
Earl Hickey
Je hlavní postavou seriálu. Má bratra Randyho, otce Carla a matku Kay Hickeyovi. Má za sebou dlouhou kriminální minulost. Často kradl a ubližoval jiným lidem. Jednou si (za ukradené peníze samozřejmě) koupil stírací los a vyhrál $100 000. Z této výhry se tak intenzivně radoval, až ho srazilo auto. Když ležel v nemocnici, viděl v televizi pořad Carsona Dalyho. Měl zrovna ve svém pořadu úspěšného hosta a ptal se ho na to, jak to dělá, že je tak úspěšný. Host mu odpověděl, že věří na karmu. Když člověk páchá dobré věci, stávají se mu dobré věci. Když člověk páchá zlo, stávají se mu špatné věci. Earlovi to dojde - do teď konal špatné věci a proto ho srazilo auto, zrovna když vyhrál tolik peněz. Rozhodne se, zlepšit si karmu a sepíše si seznam všech špatností, které kdy spáchal. Když se uzdraví a odejde z nemocnice, začne všechny špatnosti jednu po druhé napravovat.

Randy Hickey
Je Earlův mladší bratr. Je to trochu jednoduchý člověk. Má nízké IQ a jeho inteligence hraničí s lehkou mentální retardací. Stále dost dobře nechápe, proč si Earl vytvořil seznam a už vůbec ne, proč se podle něj řídí. Z bratrské lásky mu ale pomáhá v napravování špatností a škrtání ze seznamu. Randy pomáhá Earlovi také proto, že si myslí, že až Earl vyškrtá všechny položky ze seznamu, budou zase krást. Randy si vezme Catalinu za ženu aby Catalina dostala zelenou kartu. Randy má strach z ptáků a alergii na kočky.

Joy Turner
Je Earlova první ex-manželka. Joy je nyní ve svazku manželském s Darnellem alias Krabákem. Joy je ztělesněním sebestřednosti, manipulování a agresivity. Jeden večer Earla zbouchla a napálila - když byla těhotná s jiným mužem, tak si jej vzala za manžela navíc když nebyl zrovna střízlivý. Pak měla dítě zřejmě s Darnellem, ovšem v té době byla stále ženatá s Earlem. Joy nemá ráda Catalinu a nenechá si ujít jedinou příležitost urazit jí. Své děti má velmi ráda a nedá na ně dopustit, stejně tak i svého manželka Darnella alias Krabáka.

Darnell Turner
Je manžel Joy Turnerové. Darnell pracuje v restauraci zvané Krabí bouda. Podle toho taky dostal svou přezdívku Krabák. Když ho Earl poprvé potkal a nemohl si vzpomenout na jeho jméno, oslovil ho Krabáku. Darnellovo pravé jméno je Harry Monroe, ale protože je v programu na ochranu svědků dostal jméno Darnell Turner. Ač se to nezdá, Darnell je jednou z nejinteligentnějších postav v seriálu. Vždy, kdyžse Darnell potká s Earlem pozdraví ho "Ahoj Earle" a Earl mu na to odpoví "Čau Krabáku".

Catalina
Je krásná, co krásná, přímo nádherná pokojská mexického původu v motelu, kde bydlí Earl a Randy. Kdysi také tančila v Chubbyho nočním klubu, její tancování se ale jednomu staršímu divákovi líbilo natolik, až z toho dostal infarkt a zemřel. Nakonec se ukázalo, že tento člověk byl zlým majitelem jakési minitovárničky a své zaměstnance vykořisťoval. Jeho smrtí se poměry v továrničničce zlepšili a tak Catalina opět začala občas tančit. Randy se do Cataliny zamiluje. Catalina je v USA nelegálně a tak si ji Randy vezme za ženu aby dostala zelenou kartu. Catalina nesnáší Joy, protože ta ji při prvním setkání nazvala děvkou.

   © Alyss 2012

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com