Alyss.cz - zabava pro vsechny ALYSS.cz - HIMYM - Jak jsem poznal vasi matku ALYSS.cz - Jiste pane ministre online ALYSS.cz Komiks - kreslen serily ALYSS.cz - Jiste pane premiere online ALYSS.cz - Ajtaci - the IT Crowd ALYSS.cz - cinsky horoskop ALYSS.cz - mal Sheldon online ALYSS.cz - Clarence online ALYSS.cz - SGA - Stargate: Atlantis - Hvezdn brana: Atlantida ALYSS.cz - Jmenuji se Earl - My name is Earl ALYSS.cz - origami, navody, galerie ALYSS.cz - M*A*S*H 4077 - online mash ALYSS.cz - TRON Uprising - online Tron HRY, ALYSS.cz - superhry online, 1001hry
Ajtaci - the IT Crowd - alyss.cz
     Menu
     Reklama
     Alyss.cz

SIFEE.biz - Mr. Bean online, tapety, epizody, postavy
     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry Uloz si video Nahnoji.cz biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni Globální mediální server TetriSys
Výprava do Mexika 1-2
Popis: Earl s Randym se balí, jedou pro Catalinu na jih do střední Ameriky. K Joy je staví pro kufry. Ta je neobvykle ochotná a to se jim nezdá. Od Darnella se dozví, že bere prášky na uklidnění, které ji doporučila její právnička. Když přijdou Earl a Randy na letiště, zjistí nutnost mít cestovní pas. Mysleli, že to je jen pro cizince. Tak si šli vyřídit pasy. Problém však byl s fotkou, na které musí být otevřené oči. To nebylo v Earlových silách. Randy to pak vyřešil nalepením papírových očí na jeho víčka. V letadle Earl zjistil svůj strach z lítání a raději vystoupil.
Darnell si stěžuje na nové chování Joy a vůbec mu to nevyhovuje. Randy má nápad: když existují prášky na uklidnění Joy, tak musí být i proti strachu z létání. Doktor jim něco předepíše a navíc dostal Earl očkování proti nemocem, přičemž opět dělal problémy (bál se injekcí). Prášky Earla v letadle uklidnili, ale kvůli zdržení pro technické problémy přestaly účinkovat zrovna při startu letadla a zase začal dělat problémy, tak ho spoutali. Po příletu se začnou Earl s Randym hádat kvůli jídlu. Earl má hlad, ale Randy ho nechce nechat jít, protože se bojí, že jim ujede poslední dnešní autobus. Proto ho násilím donutí nastoupit hlady do autobusu.
Tam si Earl všimne, že se Randy nebojí slepice (doteď se vždy bál ptáků), kterou má další cestující a uvědomí si, že Randy udělá cokoliv pro záchranu Cataliny. Autobus přepadli banditi a unesli Earla, čehož si Randy ani nevšiml. Pokračování ve druhé části tohoto dvoudílu.

Pokračování děje z předchozího dílu. Randy dorazil do vesnice, kde má být Catalina. Zde si od jednoho staršího páru vzal květiny a sendvič. Ti mu pověděli, že to byl oltář jejich zesnulého syna a že má teď v sobě duši jejich syna. Dovedou ho ke Catalině, pokud bude jeden den hrát jejich syna.
Earl se mezitím setkal s vůdcem banditů Diegem, který byl velký fanda Ameriky, kterou znal jen z televize. Ten si myslel, že je to drogový dealer a chce ho zabít, ale po kratší konverzaci zjistí, že hledá Catalinu, což je neteř Diega. Earl mu poví o Karmě, a že se o ní dozvěděl v televizi. Diego to taky zkusí a začne dělat dobré skutky. Další den zavede Earla do Catalininy vesnice. Tam se setká také s Randym. Diego řekl Catalině, že si ji Earl vezme, aby dostala zelenou kartu.
To se však nelíbilo Randymu, protože on chtěl být její hrdina. Darnella pořád štvali sousedi a to že s tím Joy nic nedělá, protože byla pořád na práškách. Zabralo, až soused hodil plechovku po jejím dítěti a šla si to s nimi vyřídit.
Earl musí splnit úkol, aby si mohl vzít Catalinu. Musí přejít trám, aniž by spadl do jámy s pijavicemi. Dohodne se s Randym, že to pokazí a on to pak udělá za něj a bude hrdina. Diego ale Earlovi neúspěch omluví a pokračují k dalším dvoum zkouškám – přejít horké uhlíky a přejít pole s hráběmi. I další zkoušky Earl pokazil. V tom se nabídne Randy. Všechny zkoušky udělá a ožení se s Catalinou, která tak dostala zelenou kartu a mohla se legálně vrátit do Ameriky.
Na konci Diegovy kumpány oloupí konkurenční banda, protože se doslechli, že je Diego teď hodný. Ten se proto zase rozhodl dělat špatné věci jako před Earlovým příjezdem.
  Pořadí Produkční kód Název epizody Download
  1. 02x01 Něco moc špatného
  2. 02x02 Kauce za Joy
  3. 02x03 Kabinet zrůd
  4. 02x04 Krádež kočky
  5. 02x05 Earl se zase žení
  6. 02x06 Vydával se za Boha
  7. 02x07 Nedoručené dopisy
  8. 02x08 Okradl zhulenýho feťáka
  9. 02x09 Dal jsem se na hazard
  10. 02x10-11 Výprava do Mexika 1-2
  11. 02x12 Hráli jsme v seriálu
  12. 02x13 Zakopaný poklad
  13. 02x14 Chlápek v náklaďáku
  14. 02x15 Zahraniční student
  15. 02x16 Černá dáma wrestlingu
  16. 02x17 Earl slaví narozeniny
  17. 02x18 Kdopak se to narodil Joy
  18. 02x19 Obtěžoval reportérku
  19. 02x20 Do koulí
  20. 02x21 Zpátky na střední
  21. 02x22 Sháním práci
  22. 02x23 U soudu

   © Alyss 2012

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com