Alyss.cz - zabava pro vsechny ALYSS.cz - HIMYM - Jak jsem poznal vasi matku ALYSS.cz - Jiste pane ministre online ALYSS.cz Komiks - kreslen serily ALYSS.cz - Jiste pane premiere online ALYSS.cz - Ajtaci - the IT Crowd ALYSS.cz - cinsky horoskop ALYSS.cz - mal Sheldon online ALYSS.cz - Clarence online ALYSS.cz - SGA - Stargate: Atlantis - Hvezdn brana: Atlantida ALYSS.cz - Jmenuji se Earl - My name is Earl ALYSS.cz - origami, navody, galerie ALYSS.cz - M*A*S*H 4077 - online mash ALYSS.cz - TRON Uprising - online Tron HRY, ALYSS.cz - superhry online, 1001hry
Ajtaci - the IT Crowd - alyss.cz
     Menu
     Reklama
     Alyss.cz

NIKEE Pratele online ke shlednuti zdarma, Friends na nikee.net
     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry Uloz si video Nahnoji.cz biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni Globální mediální server TetriSys
U soudu
Popis: Earl s Randym se stěhují, aby si Earl mohl vyškrtnout poslední část položky dospět 273c – „Odstěhovat se z motelu“. I když už je podle seznamu dospělý, pořád mu něco chybí. Joy jim volá do nového bytu a potřebuje pomoc, protože je ve vězení. Earl se diví, jak to je možné, když přece utekla do Mexika. Tam ji ale našel lovec lidí a přivezl ji zpět. Joy potřebuje, aby ji Earl našel pár dobrých svědků.
Cestou se zastaví u Crabmana, který je celý vyřízený, nezvládá se starat o děcka a chodit do práce. A hlavně nedokáže žít bez Joy. Při tom si Earl si uvědomil, že mu také chybí žena v jeho životě. Proto zavolá profesorce Alex z epizody 1×16 The Professor a řekne, že už je připravený s ní žít. Vezme to ale záznamník a tak jde zatím hledat svědky pro Joy, ale všichni na ni nemají nejlepší vzpomínky a nenajde nikoho, kdo by byl ochotný Joy podpořit u soudu. Když se vrátí, na telefonu má vzkaz od Alex, která se před 2 měsíci vdala. Taky jí volala Joy, že na ni její obhájkyně Ruby tlačí kvůli svědkům. Earl jde Ruby vysvětlit, že nemá žádné svědky. Ruby si ale myslí, že Earl je dobrý svědek. Earlovi se Ruby líbí a také Ruby se líbí Earl. Jdou spolu na večeři a vyspí se spolu. Jsou šťastní. Ruby navrhuje, aby Earl vyškrtl položku 33 – „zanedbával milování“.
Pak ale ruby zjistila další položku z Earlova seznamu. Kdysi Earl s Randym zjistili, že ve městě žije hluchý člověk a vykradli ho. Naneštěstí to byla právě Ruby. Ta se na Earla naštve a hned odchází.
Nastává den D – Joyin soud. Ruby se s Earlem pořád nebaví. Doug se řízl do žiletky, kterou schoval Darnell Joy do buchty a nemohl tlumočit. Proto pomohl Nescobar A-Lop-Lop, který překládal z mandarínštiny, kterou mluvila tlumočnice znakové řeči. Ruby se hodně snažila a pro Joy to vypadá 50 na 50. Proto nastoupil Earl a řekl také něco o Joy. Vypadalo to čím dál lépe pro Joy. Pak ale nastoupil státní zástupce a pustil záznamy z policejní linky, na kterou Earl mnohokrát kdysi volal, když mu chtěla v minulosti Joy ublížit. Uvědomil si, že díky jeho slovům půjde Joy do vězení. Proto vzal obvinění na sebe. Myslí, že když ještě nemá 3 záznamy jako Joy, tak ho brzo pustí. Opět se usmířil s Ruby. Soudce mu ale napařil 2 roky, protože se přiznal až tak pozdě. Earl přišel o všechno: přítelkyni, byt, práci a také o svůj seznam. Ve vězení má celu s Ralphem.
  Pořadí Produkční kód Název epizody Download
  1. 02x01 Něco moc špatného
  2. 02x02 Kauce za Joy
  3. 02x03 Kabinet zrůd
  4. 02x04 Krádež kočky
  5. 02x05 Earl se zase žení
  6. 02x06 Vydával se za Boha
  7. 02x07 Nedoručené dopisy
  8. 02x08 Okradl zhulenýho feťáka
  9. 02x09 Dal jsem se na hazard
  10. 02x10-11 Výprava do Mexika 1-2
  11. 02x12 Hráli jsme v seriálu
  12. 02x13 Zakopaný poklad
  13. 02x14 Chlápek v náklaďáku
  14. 02x15 Zahraniční student
  15. 02x16 Černá dáma wrestlingu
  16. 02x17 Earl slaví narozeniny
  17. 02x18 Kdopak se to narodil Joy
  18. 02x19 Obtěžoval reportérku
  19. 02x20 Do koulí
  20. 02x21 Zpátky na střední
  21. 02x22 Sháním práci
  22. 02x23 U soudu

   © Alyss 2012

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com