Alyss.cz - zabava pro vsechny ALYSS.cz - HIMYM - Jak jsem poznal vasi matku ALYSS.cz - Jiste pane ministre online ALYSS.cz Komiks - kreslen serily ALYSS.cz - Jiste pane premiere online ALYSS.cz - Ajtaci - the IT Crowd ALYSS.cz - cinsky horoskop ALYSS.cz - mal Sheldon online ALYSS.cz - Clarence online ALYSS.cz - SGA - Stargate: Atlantis - Hvezdn brana: Atlantida ALYSS.cz - Jmenuji se Earl - My name is Earl ALYSS.cz - origami, navody, galerie ALYSS.cz - M*A*S*H 4077 - online mash ALYSS.cz - TRON Uprising - online Tron HRY, ALYSS.cz - superhry online, 1001hry
Ajtaci - the IT Crowd - alyss.cz
     Menu
     Reklama
     Alyss.cz

SIFEE.biz - Kutil Tim online, tapety, epizody, postavy
     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry Uloz si video Nahnoji.cz biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni Globální mediální server TetriSys
Jmenuju se vězeň 1-2
Popis: Earl začíná odpykávat svůj dvouletý trest. Těšil se, že má ve vězení alespoň jednoho známého – Ralpha. Ten ale v noci uprchl a Earla nemohl vzít sebou.
Ve vězení toho Earl nemá moc na práci a tak je rád, že ho navštívili Darnell, Randy a Catalina. Joy nepřišla, protože chce nejprve najít nějaký dárek za to, že na sebe vzal Earl vinu. Randy je bez bratra úplně tracený, neví, kde jsou základní věci v bytě, nebo jak se nastavuje budík a další maličkosti. Na další návštěvě se Earl dohodne s Joy, aby se postarala o Randyho.
Aby Earl ve vězení přežil, rozhodl se připojit k nějakému gangu, ale do žádného nezapadl. Další den potkal Sonnyho, se kterým kdysi hrál plechovkovou bitvu, ale pak se po něm slehla zem. Dozvěděl se, že ho zavřeli do vězení za napadení policisty. Sonny Earla naučí další způsob, jak přežít ve vezení – být neviditelný, do ničeho se nezapojovat a nevyčnívat z davu.
To se jim celkem daří, ale pak potká Glena Shipleyho. Toho má Earl na svém seznamu, protože ho mládí využíval k vykrádání domů.

Glen má na Earla spadeno a chce ho pořádně zbít. Earl netuší proč, ale pak zjistí, že při jedné loupeži, do které navedl Glena, se stala nehoda. Glen nestihl utéct, napadli ho psi, policie ho obvinila z vandalismu a nakonec šel sedět do pasťáku. Tam se z Glena stal kriminálník a ten to dává za vinu Earlovi.
Glen řekne Earlovi, že když mu sežene nůž, tak mu to promine. Joy už leze krkem starání se o Randyho a chce ho naučit, aby se o sebe dokázal postarat sám. Earl vlastnoručně vyrobil nůž z nožičky od brýlí a při nejbližší příležitosti ho s hrdostí předá Glenovi. Ten ho s ní ale okamžitě bodl do ruky. Tím mu byl automaticky prodloužen trest o rok.
Od Sonnyho se Earl dozvěděl, že si to Glen takto zkazí každý rok, a proto jde se Glena zeptat, proč to dělá. Ten ho chce hned zase zmlátit, ale Earl mu vysvětlí vše o svém seznamu a karmě. Glen Earlovi poví, že nechce ven proto, protože ho lidé soudí podle jeho vzhledu a myslí, že je kriminálník. Později se tak začal vidět sám a také se tak chovat.
Glen chce po Earlovi, aby mu pomohl získat 2 skautské známky, které mu v mládí chyběly – za archeologii a zoologii. Aby to mohl Earl udělat, musel se zadlužit u spousty spoluvězňů. Glen získal své odznaky a také šerpu cti. Kvůli dobrému chování ho propustili dříve.
Ostatní vězni byli na Earla hrdí, protože jim byl Glen již delší dobu trnem v oku. Joy začíná pozorovat první výsledky svého snažení – Randy se začíná učit samostatnosti.
  Pořadí Produkční kód Název epizody Download
  1. 03x01-02 Jmenuju se vězeň 1-2
  2. 03x03 Camdenské gangy
  3. 03x04 Faktor Frank
  4. 03x05 Kurz tvůrčího psaní
  5. 03x06 Frankovo děvče
  6. 03x07-08 Zase jsme hráli v seriálu 1-2
  7. 03x09 Randy je kápo
  8. 03x10 Buchta v troubě
  9. 03x11 Hoř, ohníčku, hoř
  10. 03x12 Na svobodu cesta dlouhá
  11. 03x13 Ve starých kolejích
  12. 03x14-15 Earle, neumírej
  13. 03x16 Ukradl motorku
  14. 03x17 Zkažená dovolená
  15. 03x18 Zabíjená
  16. 03x19 Milostný osmiúhelník
  17. 03x20 Podpantoflák
  18. 03x21-22 Earlovy ženy 1-2

   © Alyss 2012

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com