Alyss.cz - zabava pro vsechny ALYSS.cz - HIMYM - Jak jsem poznal vasi matku ALYSS.cz - Jiste pane ministre online ALYSS.cz Komiks - kreslen serily ALYSS.cz - Jiste pane premiere online ALYSS.cz - Ajtaci - the IT Crowd ALYSS.cz - cinsky horoskop ALYSS.cz - mal Sheldon online ALYSS.cz - Clarence online ALYSS.cz - SGA - Stargate: Atlantis - Hvezdn brana: Atlantida ALYSS.cz - Jmenuji se Earl - My name is Earl ALYSS.cz - origami, navody, galerie ALYSS.cz - M*A*S*H 4077 - online mash ALYSS.cz - TRON Uprising - online Tron HRY, ALYSS.cz - superhry online, 1001hry
Ajtaci - the IT Crowd - alyss.cz
     Menu
     Reklama
     Alyss.cz

SIFEE.biz - Brickleberry online, tapety, epizody, postavy
     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry Uloz si video Nahnoji.cz biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni webmine.cz - Monetize your web! Globální mediální server TetriSys
Ve starých kolejích
Popis: Earl je konečně venku z vězení. V Krabí boudě se koná oslava k příležitosti jeho propuštění. Randy předal Earlovi jeho seznam, který vyzvedl ve vězení. Earl si však nebyl jistý, zda ho chce. Do vězení se dostal díky dobrému skutku, za další dobré skutky ve vězení ho zavřeli na samotku a ven z vězení se dostal díky špatnému skutku.
Earl si sehnal novou práci, ve které rozváží jídlo. Při první roznášce však narazí na Ralpha. Bydlí u jedné starší paní, kde se vydává za jeho manžela Stana Johansena. Earl má špatnou náladu, protože se mu po příchodu z vězení nic nedaří. Randy myslí, že by měl udělat nějaký skutek ze seznamu a vybere položku „205 – Zničil Jmelí v Club Chubby“. Jmelí byla tanečnice, které Earl posvítil laserovým ukazovátkem do oka, a ta spadla a poranila si páteř. Jmelí chtěla na oplátku, aby Earl zatančil na pódiu. Earla to ale moc nebavilo a šel si zakouřit ven, i když už jednou díky Karmě přestal. Také se rozhodne přestat plnit položky ze svého seznamu, který vzápětí vyhodí.
Joy s Darnellem jsou na den u rodičů a Earl se rozhodl, že zorganizuje párty v jejich přívěsu. Dostanou bláznivý nápad a celý přívěs převrátí na bok. To se ráno Joy ani Darnellovi moc nelíbí.
Earl ukradne Ralphovi oblečení, ve kterém vypadá jak Stan a začne se za něj vydávat. Další den za ním přijdou všichni jeho přátelé a chtějí, aby je vyslechl a vrátil se zase ke svému seznamu. Earl je ale všechny vyhodí, kašle na Karmu a jde pryč.
Venku za ním letí jeho seznam. Nakonec to však nebyl jeho seznam, ale jen obal od cheesburgeru. To Earla ještě více utvrdilo v tom, že Karma neexistuje. V zápětí ho srazilo auto, ze kterého vystoupila Billie, bývalá přítelkyně od Franka. Earl to pochopil jako odměnu a zase začal věřit v Karmu. Billie šla pro pomoc, ale také ji srazilo auto.
  Pořadí Produkční kód Název epizody Download
  1. 03x01-02 Jmenuju se vězeň 1-2
  2. 03x03 Camdenské gangy
  3. 03x04 Faktor Frank
  4. 03x05 Kurz tvůrčího psaní
  5. 03x06 Frankovo děvče
  6. 03x07-08 Zase jsme hráli v seriálu 1-2
  7. 03x09 Randy je kápo
  8. 03x10 Buchta v troubě
  9. 03x11 Hoř, ohníčku, hoř
  10. 03x12 Na svobodu cesta dlouhá
  11. 03x13 Ve starých kolejích
  12. 03x14-15 Earle, neumírej
  13. 03x16 Ukradl motorku
  14. 03x17 Zkažená dovolená
  15. 03x18 Zabíjená
  16. 03x19 Milostný osmiúhelník
  17. 03x20 Podpantoflák
  18. 03x21-22 Earlovy ženy 1-2

Facebook - AONN.cz - Jmenuji se Earl
   © Alyss 2012

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com