Alyss.cz - zabava pro vsechny ALYSS.cz - HIMYM - Jak jsem poznal vasi matku ALYSS.cz - Jiste pane ministre online ALYSS.cz Komiks - kreslen serily ALYSS.cz - Jiste pane premiere online ALYSS.cz - Ajtaci - the IT Crowd ALYSS.cz - cinsky horoskop ALYSS.cz - mal Sheldon online ALYSS.cz - Clarence online ALYSS.cz - SGA - Stargate: Atlantis - Hvezdn brana: Atlantida ALYSS.cz - Jmenuji se Earl - My name is Earl ALYSS.cz - origami, navody, galerie ALYSS.cz - M*A*S*H 4077 - online mash ALYSS.cz - TRON Uprising - online Tron HRY, ALYSS.cz - superhry online, 1001hry
Ajtaci - the IT Crowd - alyss.cz
     Menu
     Reklama
     Alyss.cz

NIKEE Simpsonovi online epizody ke shlednuti zdarma na nikee.net
     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry Uloz si video Nahnoji.cz biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni webmine.cz - Monetize your web! Globální mediální server TetriSys
Camdenské gangy
Popis: Randy ukradl auto, protože se chce dostat k Earlovi do vězení. To však nepomohlo, a proto napadl policistu, ale ani tímto skutkem se do vězení nedostal.
Ředitel věznice Jerry Hazelwood si zavolal na kobereček Earla. Poděkoval mu za to, že dostal Glena z vězení a daroval mu certifikát, který mu zkracuje trest o týden. Dále by potřeboval od Earla menší laskavost.
Ve vězení jsou trvalé spory mezi latinoamerickým gangem a afroamerickým gangem. Ředitel je řešil tak, že jejich vůdce Hectora a Jamala zavřel na jeden měsíc na samotku. To však nepomáhalo. Pokud se Earlovi podaří Gangy usmířit, dostane od ředitele měsíční zkrácení trestu. Earl nabídku bere všemi deseti.
Nejprve se rozhodne zjistit, čím potyčky začínají. Vypadalo to, že se hádají kvůli míčům. Proto vyjednal, aby dostali více míčů, ale moc to nepomáhalo, spíše naopak. Za Earlem přišel na návštěvu Randy, ale Earl neměl moc času a tak musel hned jít pryč. Randy si všiml, jak Earl jí s dozorcem perník a nelíbilo se mu to.
Ředitel půjčil na den Earlovi svou kancelář a ten tam vzal Hectora a Jamala a chtěl, aby si mezi sebou vyříkali své problémy. Ti se však začali líbat. Earl zjistil, že na samotce se rvali jen první dny, ale pak se sblížili a vznikl z toho vážný vztah. Věděli ale, že nemůžou být spolu, protože by ztratili autoritu ve svých skupinách. Proto vyvolávali potyčky mezi gangy – byl to jediný způsob jak být spolu.
Jamal už nic nechce skrývat, ale Hector naopak ano, protože jeho gang by Jamala nikdy nepřijal kvůli jeho barvě. To Jamala urazilo a přestal se s Hectorem stýkat.
Randy se rozhodli stát se dozorcem, protože to je jediný způsob jak být s Earlem. Joy mu pomáhala naučit se otázky na test, protože tím dostane Randyho alespoň na část dne pryč z domu. Test se Randymu podaří a je z něj dozorce.
Hectorovi se stýská po Jamalovi, ale nechce za ním jít, protože se bojí, že by ho jeho lidé zabili. Proto napíše omluvný dopis a po Earlovi ho předá Jamalovi. Ten se ale chce s Hectorem rozejít. Hector bez Jamala nechce žít a tak se chce zabít elektřinou v plotě. Jamal si také uvědomí, že by mu Hector chyběl a jde ho zachránit. Earl domluvil, aby jim ředitel jednou za měsíc půjčil svou kancelář a problémy se rvačkami byly vyřešeny.
  Pořadí Produkční kód Název epizody Download
  1. 03x01-02 Jmenuju se vězeň 1-2
  2. 03x03 Camdenské gangy
  3. 03x04 Faktor Frank
  4. 03x05 Kurz tvůrčího psaní
  5. 03x06 Frankovo děvče
  6. 03x07-08 Zase jsme hráli v seriálu 1-2
  7. 03x09 Randy je kápo
  8. 03x10 Buchta v troubě
  9. 03x11 Hoř, ohníčku, hoř
  10. 03x12 Na svobodu cesta dlouhá
  11. 03x13 Ve starých kolejích
  12. 03x14-15 Earle, neumírej
  13. 03x16 Ukradl motorku
  14. 03x17 Zkažená dovolená
  15. 03x18 Zabíjená
  16. 03x19 Milostný osmiúhelník
  17. 03x20 Podpantoflák
  18. 03x21-22 Earlovy ženy 1-2

Facebook - AONN.cz - Jmenuji se Earl
   © Alyss 2012

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com