Alyss.cz - zabava pro vsechny ALYSS.cz - HIMYM - Jak jsem poznal vasi matku ALYSS.cz - Jiste pane ministre online ALYSS.cz Komiks - kreslen serily ALYSS.cz - Jiste pane premiere online ALYSS.cz - Ajtaci - the IT Crowd ALYSS.cz - cinsky horoskop ALYSS.cz - mal Sheldon online ALYSS.cz - Clarence online ALYSS.cz - SGA - Stargate: Atlantis - Hvezdn brana: Atlantida ALYSS.cz - Jmenuji se Earl - My name is Earl ALYSS.cz - origami, navody, galerie ALYSS.cz - M*A*S*H 4077 - online mash ALYSS.cz - TRON Uprising - online Tron HRY, ALYSS.cz - superhry online, 1001hry
Ajtaci - the IT Crowd - alyss.cz
     Menu
     Reklama
     Alyss.cz

NIKEE MP3 ke stazeni zdarma na nikee.net
     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry Uloz si video Nahnoji.cz biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni webmine.cz - Monetize your web! Globální mediální server TetriSys
Kurz tvůrčího psaní
Popis: Earl se přihlásil do vězeňského kurzu tvůrčího psaní. Myslí, že mu to pomůže dostat se pryč z vězení – alespoň v jeho mysli. Lektorka dala vězňům za úkol napsat nějakou povídku, kde bude každý hlavní postavou. Earlovi se nápad zalíbí. Později si však uvědomí, že není tak jednoduché napsat nějaký příběh. Sonny se svěří, že jeho povídka bude o tom, jak mlátí gymnastu. Poradí Earlovi, že má zavřít oči a příběh ho hned napadne. Proto se Earl ponoří do svých myšlenek, ale jediné co ho napadne je gymnasta ze Sonnyho povídky.
Earl řekne o úkolu Randymu a tomu se zalíbí možnost napsat si svůj vlastní příběh a hned se dá do psaní.
Randy je superhrdina. Dozví se, že Earl je v potížích a tak ho jde zachránit. V Krabí boudě ho zajal chlapík s rohem na čele. Earl se s pomocníkem zmenšil, dostal se dovnitř a tam všechny přemohl a osvobodil Earla s Catalinou.
Randy svůj příběh ukáže Earlovi a ten je překvapený, že ho dokázal tak rychle napsat. Proto jde zkusit napsat znova svůj příběh. Pořád ho však napadal jen gymnasta. Uběhlo pár dní a Earl pořád neměl nic.
Také Joy se ponořila do své představivosti a píše pohádku pro své děti, aby už nezlobily. Dětem ukáže, jak dopadnou, když se nebudou učit a psát úkoly – ukáže jim Earla. Taky jim ukáže špinavého Randyho, aby věděli, jak dopadnou, když se nebudou koupat. Bůh Randyho zabil.
Když děti slyšely Joyinu povídku, hned se začaly chovat lépe. Také Darnell sepsal svůj vlastní příběh – formou písničky. Zpívá o krabech, že je mu líto je zabíjet pro jídlo a chce, aby lidé respektovali zvířata.
Nakonec i Catalina sepsala své příběhy. Vymyslí si telenovelu s názvem „Catalina, žena tisíce slz“. Catalina naposledy tančí, aby osvobodila svého bratra, kterého drží únosci. Tam ji však uvidí Javier, kterého si má další den brát. Chce se s ní rozejit, ale nakonec se udobří.
Earl pořád neměl nic a pomalu se blížil den, kdy měl každý prezentovat svůj příběh. Nakonec vymyslel úplně obyčejný příběh, kdy sedí s kamarády v Krabí boudě. Jeho příběh se všem velmi líbil.
  Pořadí Produkční kód Název epizody Download
  1. 03x01-02 Jmenuju se vězeň 1-2
  2. 03x03 Camdenské gangy
  3. 03x04 Faktor Frank
  4. 03x05 Kurz tvůrčího psaní
  5. 03x06 Frankovo děvče
  6. 03x07-08 Zase jsme hráli v seriálu 1-2
  7. 03x09 Randy je kápo
  8. 03x10 Buchta v troubě
  9. 03x11 Hoř, ohníčku, hoř
  10. 03x12 Na svobodu cesta dlouhá
  11. 03x13 Ve starých kolejích
  12. 03x14-15 Earle, neumírej
  13. 03x16 Ukradl motorku
  14. 03x17 Zkažená dovolená
  15. 03x18 Zabíjená
  16. 03x19 Milostný osmiúhelník
  17. 03x20 Podpantoflák
  18. 03x21-22 Earlovy ženy 1-2

Facebook - AONN.cz - Jmenuji se Earl
   © Alyss 2012

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com