Alyss.cz - zabava pro vsechny ALYSS.cz - HIMYM - Jak jsem poznal vasi matku ALYSS.cz - Jiste pane ministre online ALYSS.cz Komiks - kreslen serily ALYSS.cz - Jiste pane premiere online ALYSS.cz - Ajtaci - the IT Crowd ALYSS.cz - cinsky horoskop ALYSS.cz - mal Sheldon online ALYSS.cz - Clarence online ALYSS.cz - SGA - Stargate: Atlantis - Hvezdn brana: Atlantida ALYSS.cz - Jmenuji se Earl - My name is Earl ALYSS.cz - origami, navody, galerie ALYSS.cz - M*A*S*H 4077 - online mash ALYSS.cz - TRON Uprising - online Tron HRY, ALYSS.cz - superhry online, 1001hry
Ajtaci - the IT Crowd - alyss.cz
     Menu
     Reklama
     Alyss.cz

NIKEE Pratele online ke shlednuti zdarma, Friends na nikee.net
     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry Uloz si video Nahnoji.cz biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni webmine.cz - Monetize your web! Globální mediální server TetriSys
Zase jsme hráli v seriálu 1-2
Popis: Vězni nerespektují Randyho jako dozorce. Dělají si z něho srandu a také mu chystají různé naschvály. V televizi dávají zrovna další díl policejní reality show Cops. V Camden County se koná první pouť od 11. září a proto ji všichni přikládají velkou váhu a hodně se dbá také na bezpečnost. Tim Stack se opil a zpíval v Clubu Chubby na pódiu a vyhnal tanečnice, Catalina na něj zavolala Policii.
Kenny vyhrál 1 den v policejním autě. Crabmanova máma chce zaútočit na Joy, protože se dozvěděla, že je vdaná. Earl s Randym dělají opět výtržnosti na pouti – tentokrát ukradli zvíře ze zoo. Jehně potom strážník omylem zastřelil. Hned potom ukradli auto z autodromu a projížděli se po Camden County.
Na pouti se koná přehlídka protiteroristického vybavení v ceně 50 000 dolarů. Earl s Randym ho ukradnou spolu se zábavnou pyrotechnikou. Policie usoudila, že za tím stojí nějaká teroristická buňka a proto nechali celou pouť evakuovat. Ze všech kradených věcí se Earlovi a Randym nejvíce zalíbí termovize a obyčejná kamera.

S ukradeným vybavením natáčí různé vtípky. Randy například vleze do popelnice a má v plánu postrašit popeláře. Moc se mu to ale nepovedlo a i s odpadky skončil uvnitř popelářského vozu. Policie přišla na to, kdo ukradl vybavení. Zatknou Earla, Joy a Randyho a myslí si, že to jsou teroristé a proto je jdou vyslechnout. Randy však uteče a všechny osvobodí.
Zatímco Tim Stack jede domů na kradeném autě z autodromu, policie dopadne Earla a jeho partu, kteří se chystají do Kanady, protože Earl při mučení přiznal veškerou vinu. Tim Stack zapálí autíčkem pyrotechniku. Pouť tak byla zpátky a Den nezávislosti mohli slavit dále. Earla propustili, protože nebude nikoho žalovat kvůli mučení a na oplátku policisté stáhli veškerá obvinění.
Tím skončila epizoda Cops v televizi. Od té doby, co ji ostatní vězni viděli, začali se k Randymu chovat lépe a respektovali ho.
  Pořadí Produkční kód Název epizody Download
  1. 03x01-02 Jmenuju se vězeň 1-2
  2. 03x03 Camdenské gangy
  3. 03x04 Faktor Frank
  4. 03x05 Kurz tvůrčího psaní
  5. 03x06 Frankovo děvče
  6. 03x07-08 Zase jsme hráli v seriálu 1-2
  7. 03x09 Randy je kápo
  8. 03x10 Buchta v troubě
  9. 03x11 Hoř, ohníčku, hoř
  10. 03x12 Na svobodu cesta dlouhá
  11. 03x13 Ve starých kolejích
  12. 03x14-15 Earle, neumírej
  13. 03x16 Ukradl motorku
  14. 03x17 Zkažená dovolená
  15. 03x18 Zabíjená
  16. 03x19 Milostný osmiúhelník
  17. 03x20 Podpantoflák
  18. 03x21-22 Earlovy ženy 1-2

Facebook - AONN.cz - Jmenuji se Earl
   © Alyss 2012

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com